Tālrunis

+371 21918486

Sapratnes par metienu veidiem: pamācība par beisbola arsenālu

Jaunākās publikācijas

Kategorijas

Atbloķējiet beisbola daudzveidīgo bumbu metienu sarežģītību ar niansētu izpēti par bruņojumu, ko metēji nes uz kaudzi.

Iestājoties uz uzbrucēja kastes, sejot metēja ieroču klāstu, katram metiena tipam ir savs unikālais izaicinājums un stratēģija.

No krivbumba maldinošā griežiena līdz splitera vēlo pārvietojumu, šo metienu tipu saprašana var būt atslēga, lai atšifrētu metēja nākamo gājienu laukumā.

Ātrās bumbas

Kad tiek mettas pareizi, fastboli ir zināmi ar savu augsto ātrumu un taisnu trajektoriju. Kā metējam ir jāpārvalda māksla, lai piegādātu fastbolus, lai turētu uzmanību pretiniekiem. Veiksmīga fastbola atslēga ir tā satvērums un atbrīvošana. Turējot bumbu stingri ar pirkstiem un ar plaukstas locītavu šūpojot uz atbrīvošanas brīdi, varat radīt maksimālo ātrumu, kas nepieciešams, lai izaicinātu pat vispieredzētākos sitējus.

Viena no labi izpildīta fastbola priekšrocībām ir tā spēja pārsteigt sitējus ar savu ātrumu. Ar bieži pārsniedzot 90 jūdžu stundā ātrumu, fastboli var būt spēcīgs ierocis jūsu metēja arsenālā. Pastāvīgi metot fastbolus uz stikliem, jūs varat traucēt pretinieku sitēju laika noteikšanu un piespiest viņus pielāgoties savai pieejai plāksnē.

Papildus ātrumam fastbola taisnā trajektorija var padarīt to par grūtu metienu, lai precīzi trāpītu. Uzturot vienmērīgu atbrīvošanas punktu un koncentrējoties uz precīziem metieniem, jūs varat saglabāt sitējus neizlīdzsvarotus un izraisīt vāju kontaktu. Atcerieties, ka fastbola pārvaldīšana ir būtiska ikvienam metējam, kurš vēlas dominēt uz mēles.

Līkumloki

Lai uzlabotu savu metošanas repertuāru un saglabātu bumbvedējus neziņā, ir būtiski pārvaldīt kļūdaino bumbu metienu mākslu. Kļūdainie bumbu metieni ir maldinoši metieni, kuros ir ievērojama lejupējā un laterālā kustība. Pievienojot šo metienu savai arsenālam, jūs varat traucēt sitēja laika noteikšanu un radīt neizlēmību plāksnē.

Lai veiksmīgi mestu kļūdaino bumbu, sāciet, turējot bumbu ar rādītāja un vidējā pirksta palīdzību pa josta formā esošo šuvi. Kad atbrīvojat bumbu, izmantojiet spiedienu ar pirkstiem, lai radītu vēlamo griezienu. Veiksmīga kļūdainā bumba atslēga ir pareizā plauksta locītava un roku leņķis. Nolaistot plaukstu uz leju, atbrīvojot, jūs varat radīt nepieciešamo rotāciju, lai bumba asāk saplīstu.

Ja izpildīsiet pareizi, labi mesta kļūdainā bumba maldinās bumbvedējus ar tās trajektoriju, likvidējot viņiem neprecīzus spēles laukuma metienus. Neaizmirstiet regulāri trenēties, lai pilnveidotu savu kļūdaino bumbu tehniku un pievienotu spēcīgu ieroci savam metošanas repertuāram.

Slaidi

Mācoties mest krivu bumbu, var izveidot stabilu pamatu, lai efektīvi iekļautu sleiderus savā metienu repertuārā. Sleideri ir daudzpusīgi metieni, kas pārrauj horizontāli, bieži tiekot pieņemti kā ātrbumbas, jo tiem ir vēla asa kustība. Lai veiksmīgi mestu sleideri, koncentrējieties uz turēšanu un plaukstu pozicionēšanu, lai ģenerētu vēlamo griezienu un pārrāvumu. Šis metiens var būt vērtīga ierocis, sejot gan labās, gan kreisās puses sitējus, turējot tos līdzsvarā ar tās maldinošo trajektoriju.

Salīdzinot sleiderus ar krivbumbām, sleideriem parasti ir mazāka vertikālā krišanas un vairāk horizontālā kustība. Sleidera ātrums atrodas starp krivbumbu un ātrbumbu, padarot to par vērtīgu metienu, lai traucētu sitienu spēlētāja laika noteikšanu. Šeit ir salīdzinājums starp krivbumbām un sleideriem:

Aspekts Krivbumba Sleiders
Pārrāvums Vairāk vertikāls Vairāk horizontāls
Ātrums Lēnāks Ātrāks
Kustība Augšup un lejup No sāna uz sānu
Turēšana 12-6 krivbumba Nenoziņots
Stratēģija Lokāls Asās

Mainītāji

Izmaiņas ir būtisks metiens metējam, piedāvājot maldinošu ātruma variāciju, lai saglabātu metējus nelīdzsvarā. Šis metiens balstās uz metēja spēju uzturēt roku ātrumu un piegādes mehāniku līdzīgu to ātrummetienam, vienlaikus ievērojami samazinot ātrumu. Pēkšņā ātruma izmaiņa var likt batētājiem agrīni mēģināt triecienus vai veikt sliktu kontaktu, palielinot metēja efektivitāti kalnā.

Iemesli, kāpēc jāmīl izmaiņas:

 1. Maldināšanas māksla: Izmaiņas liek batētājiem apšaubīt savu laika noteikšanu, kas ved pie neērtiem triecieniem un pāršāvumiem, ko ir prieks vērot.

 2. Mākulīga kontrole: Skatoties kā metējs uzkrāso stūrus ar veiksmīgi izpildītu izmaiņu, ir skaista lieta, kas parāda precizitāti un prasmi.

 3. Lielais izlīdzinātājs: Nekādi nav svarīgi, cik ātri metējs met, labi izmestas izmaiņas var izlīdzināt spēles laukumu un apmānīt pat visvarenākos triecējus.

 4. Pārsteiguma elements: Izlaist nesatricinošu izmaiņu svarīgā brīdī var mainīt spēli, atstājot fanus un pretiniekus sajūsminātus par tās ietekmi.

Sadalītāji

Mainot tēmas no pārmaiņām, metēji, kuri lieto spliterus, apbruņo savu arsenālu ar ieroci, kas pārbauda sitējus ar tās maldinošo lejupvērsto kustību. Spliteris ir metiens, kas sākas kā fasbols, bet tad strauji noslīd, tuvojoties plāksnei, bieži iedzenot sitējus pāri tā virsotnei. Šis metiens ir īpaši efektīvs, ja tas tiek mests ar tādu pašu roku ātrumu un atbrīvošanas punktu kā fasbols, padarot to grūti atšķirt hitējiem starp abiem līdz ir par vēlu.

Kad spliteris tiek mest pareizi, tas var izraisīt vāji sitas zemes bumbas vai kļūdīšanos un mirkļa kustības dēļ palaisto metienu. Šeit ir sīka analīze par splitera galvenajām īpašībām:

Spliteris Ātrums Kustība
Maldinošs Mainās Lejupvērsts
Efektīvs Lēnāks Vēlīna Pārmaiņa
Izaicinošs Nepastāvīgs Straujs

Mācoties valdīt spliteri, metējiem jākoncentrējas uz konsekventu roku ātruma un atbrīvošanas saglabāšanu, lai maksimāli palielinātu tā efektivitāti. Šis metiens prasa precizitāti un kontroli, lai saglabātu sitējus līdzsvarā un radītu autus.

Āža bumbas

Sāksim runāt par pirkstu bumbiņām.

Šo metiena veidu raksturo unikāla satveršana un negaidāma kustība ceļā uz plāksni.

Izprast pirkstu bumbiņu satveršanu un apburošo dejotni, ko tā veic, var dot jums dziļāku izpratni par šo izaicinošo metienu.

Pirkstu bumbas saturs

Meistarība knukbola satveršanā beisbolā prasa izsmalkumu un precizitāti, lai sasniegtu šai metienam raksturīgo neparedzamo kustību. Knukbola pareiza saturs ir būtisks tā panākumiem laukumā.

Lai izraisītu emocionālu reakciju no auditorijas, ņemiet vērā sekojošo:

 1. Iepriekš sagaidāmā sajūta, kad knukbols dejo pret plāksni, atstājot sašutušos uzbrucējus.
 2. Uzbrucēju trauksme, cenšoties izšifrēt knukbola neprognozējamo ceļu un velti mēģinot sitienus.
 3. Pretinieku komandas frustrācija, nespējot paredzēt vai precīzi sitot knukbolu.
 4. Apmierinātība un sajūsma, vērojot perfekti izpildītu knukbolu, patiesu viltības meistardarbu.

Pirkstu bumbu kustība

Lai panāktu neparedzamu kustību raksturīgu knuckleballs, metējiem ir jāpārvalda māksla, lai būtu minimāls grieziens bumbai. Atlaižot bumbu ar pirkstiem, viņi novērš parasti rotāciju, kas stabilizē lielāko daļu metienus.

Grieziena trūkums rada neregulāru plūsmu ap bumbu, kas noved pie neparedzamas kustības. Kad bumba ceļo uz plāksni, tā var dejo, nolaižas, plīst vai pārvirzās negaidīti, padarot to par izaicinājumu uzbrucējiem paredzēt tā ceļu.

Šī neparedzamā uzvedība ir tas, kas padara knuckleball par tik unikālu un maldinošu metienu beisbolā. Šīs prasmes pārvaldīšana prasa pacietību, praksi un dziļu izpratni par to, kā manipulēt gaisa plūsmu, lai radītu vēlamo kustību.

Griezēji

Metājot cūkgaļu, kā Tu tur un atbrīvo bumbu, var ietekmēt tās kustību un ātrumu. Izprast metēja stratēģiju, izmantojot cūkgaļu, var sniegt Tev vērtīgus ieskatu spēlē.

Ņem vērā, kā metēji izmanto šo metienu, lai pārspētu spēlētājus.

Sasprindzināt un atbrīvot

Kad Tu turēsi beisbola bumbu griezuma metiena izpildīšanai, koncentrējies uz pirkstu novietojumu, lai nodrošinātu optimālu atlaišanu. Tas, kā Tu turēsi bumbu, ievērojami ietekmēs to, kā tā pārvietosies pretī plāksnei. Lai uzlabotu savu griezuma metienu, ievēro šos galvenos soļus:

 1. Atradi Perfekto Turēšanu: Eksperimentē ar dažādiem pirkstu novietojumiem, līdz atrodi turēšanu, kas sniedz tev labāko kontroli un pārvietošanos.

 2. Uzturi Konsistenci: Atkārtojums ir atslēga griezuma metiena pārvaldīšanā. Praktizē regulāri, lai attīstītu muskuļu atmiņu ideālai atlaišanai.

 3. Koncentrējies uz Pirkstu Spiedienu: Regulē spiedienu no saviem pirkstiem, lai radītu vēlamo griezuma efektu uz bumbu.

 4. Paliec Relaksēts: Spriegums var ietekmēt Tavu metienu. Paliec relaksēts, lai nodrošinātu gludu un efektīvu atlaišanu.

Kustība un ātrums

Lai griezējam bumbai būtu efektīvs lidojums, koncentrējieties uz vēlu kustību radīšanu un vienmērīgu ātrumu, pārvaldot turēšanas un atlaišanas tehniku. Veiksmīga griezēja atslēga ir niansētā, taču asā pārtraukuma virzienā pretī mežģeļa pusei tā tuvojoties plāksnei. Šī vēlā kustība var maldināt pat vispieredzētākos sitējus, likt viņiem nepareizi novērtēt bumbas trajektoriju. Ir svarīgi saglabāt vienmērīgu ātrumu ar savām griezējām, lai novērstu sitēju reakciju uz modeli. Uzlabojot savu turēšanu un atlaišanu, jūs varat pievienot variāciju saviem ieročiem un saglabāt sitējus līdzsvarā.

Vēla kustība Vienmērīgs ātrums Maldināšana
Asā pārtraukuma Saglabāt ātrumu Maldinošs

Mežgailis Stratēģija

Lai efektīvi ieviestu metinātāja stratēģiju, kas balstīta uz griezējiem, koncentrējieties uz savu turēšanas un izlaides tehnikas pilnveidošanu, lai radītu vēlu pārvietošanos un uzturētu vienmērīgu ātrumu. Griezēja niansēta pārtraukšana ir spēcīgs rīks, ja tiek izpildīta ar precizitāti.

Šeit ir četri galvenie elementi, kas jāņem vērā:

 1. Kontroļu pārvaldīšana: Pastāvīgums, izvietojot savu griezēju, saglabās sitējus nelīdzsvarā un minējumos.

 2. Bāzes lasīšana: Pievērsiet uzmanību tam, kā sitēji reaģē uz jūsu griezēju, lai pielāgotu savu stratēģiju atbilstoši.

 3. Metinājumu maisīšana: Stratēģiski iekļaujiet savu griezēju starp citiem metinājumiem, lai satrauktu sitējus.

 4. Pašpārliecība: Ticiet savai spējai veiksmīgi izpildīt griezēju, jo pašpārliecība var uzlabot jūsu sniegumu uz kalna.

Bieži uzdotie jautājumi

Kā atšķirīgas metieniem pieskaņas ietekmē bumbas kustību un ātrumu?

Mainot mešanas satvaru, ir iespējams mainīt bumbas trajektoriju un ātrumu. Eksperimentējot ar dažādiem satvariem, varat atrast pareizo kombināciju, lai maldinātu uzbrucējus un liktu viņiem minēties.

Kādas ir izplatītās stratēģijas, ko metēji izmanto, lai paslēptu savu metienu veidus no sitējiem?

Lai paslēptu mešanas veidus no sitējiem, mainiet savu laiku un izmešanas veidu, mainiet roku pozīciju, izmantojiet konsekventu mehāniku un saglabājiet pokerface kalnā. Turējot sitējus uz nākotnes minējumiem, jūs varat būt soli priekšā.

Kā metēji attīsta spēju efektīvi mest vairākus bumbu veidus?

Lai veiksmīgi mestu dažādus bumbu tipus, ir nepieciešama apņēmība un prakse. Sāc ar viena bumbas tipa pārvaldīšanu pirms pievieno vēl vairākus. Strādā pie ņemšanas, atlaišanas un ātrumu variēšanas. Pastāvīga treniņu veikšana un atsauksmes ir galvenie faktori, lai pilnveidotu savas prasmes.

Vai ir kādas specifiskas fiziskās īpašības, kas padara metēju piemērotāku noteiktu metienu veidu izmantošanai?

Lai efektīvi mestu konkrētus bumbas veidus, jūsu fiziskie atribūti, piemēram, roku spēks, elastība un rokas izmērs, var spēlēt būtisku lomu. Šie raksturlielumi ietekmē to, cik labi jūs varat kontrolēt bumbas kustību un ātrumu.

Kā metēji pielāgo savu metienu pieeju, pamatojoties uz individuālo uzbrucēju stiprajām un vājajām pusēm?

Lai pielāgotu savu bumbu metienu pieeju pamatojoties uz sitienu spēlētājiem, izpētiet viņu stiprās un vājās puses. Pielāgojiet savu bumbu izvēli un atrašanās vietu, lai izmantotu viņu neaizsargātību un ierobežotu viņu stiprās puses. Palieciet koncentrēts un pielāgojieties spēlei.

Secinājums

Tagad, kad esi uzzinājis par dažādajiem metieniem beisbolā, tu vari labāk novērtēt prasmi un stratēģiju aiz katra no tiem.

Vai nu tā ir ātrā bumbiņas lidojuma ātrums, lielais loka metiens vai izvairīšanās ar lēkumu, metēji izmanto šos metienus, lai saglabātu uzmanību un galu galā izkļūtu virsū.

Tāpēc nākamreiz, kad skaties spēli, pievērs uzmanību metēja arsenālam un redzi, vai vari paredzēt, kāds metiens seko nākamais.

Tagi:

Emuārs

Dalīties ar šo :