Iegādājieties beisbola cimdu, kas ir piemērots, ja jūs joprojām augat, nevis tādu, par kuru vēlaties izaugt. Uzvelkot cimdu, kas ir pareizi pieguļošs, jūs varat apgūt lauka un ķeršanas metodes vislabākajā iespējamajā veidā. Milzīgos cimdus parasti izmanto malējie spēlētāji, savukārt iekšējiem spēlētājiem patīk mazāki cimdi ar mazāku kabatu.
Pēc cimda iegādes tas ir jāielauž. Vislieliskākā pieeja jauna beisbola cimda uzlaušanai ir spēlēt noķeršanu ar draugiem; tas ir arī patīkami un noderīgi praksē.
Ja nav laika ielauzties cimdā, ielejiet kabatā skūšanās krēmu, iesaiņojiet maisiņu ar bumbu un piesieniet tai virvi vai zeķes.
Pārbaudi savas ķeršanas prasmes ar cimdu. Lai jūsu metošā roka būtu brīva, paturiet prātā, ka jūs ķersit ar vājāko roku. Piemēram, ja esat labrocis, kreisajai rokai jābūt aizsegtai ar cimdu. Prakse ir lieliska ideja, jo jūs, iespējams, neesat pieradis ķert ar savu vājāko roku.
Pirms beisbola nūjas iegādes pārliecinieties, ka esat iepazinies ar savas līgas noteikumiem. Lūdzu, netērējiet savu naudu par nūju, kuru, iespējams, pat nedrīkstat izmantot, jo starp līgām ir nelielas atšķirības attiecībā uz izmēru, svaru un to, vai tie ir izgatavoti no koka vai alumīnija.
Kad spēlējat pirmo reizi, izvairieties nostāties tādās izšķirošās aizsardzības pozīcijās kā ķērājs vai pirmā bāze, ja vien neesat ļoti pārliecināts. Šādās situācijās iespējas palaišana tikai iedragās jūsu pārliecību.
Sitiena laikā izvairieties no šūpošanās vietās, kas ir augstākas par pleciem vai zemāk par ceļgaliem, jo tiesnesim jāuzskata, ka šīs zonas atrodas ārpus fiktīvās “trieciena zonas” — kur bumba ir jānovieto, lai to uzskatītu par likumīgu.
Izvairieties no klasiskās kļūdas, koncentrējoties uz metēja acīm pirms sitiena. Tā vietā izvēlieties vietu, kur parādās metēja roka, lai nomestu bumbu un koncentrētos uz šo zonu.
Vienkārši metot daudz, jūs varat palielināt savu metiena spēku. Jums, protams, būs zināms roku spēks, taču jums būs jāpieliek daudz pūļu, lai kļūtu stiprāks. Divas līdz trīs reizes nedēļā veiciet kādus mešanas vingrinājumus, kuru laikā jums bumba jāmet dažādos attālumos apmēram trīs minūtes katrā, piemēram, 9 metri (30 pēdas), 18 metri (60 pēdas), 27 metri (90 pēdas). , un 36 metri (120 pēdas).
Pat labākie sportisti sportojot pieļauj kļūdas, tāpēc paturiet to prātā. Ja pieļaujat kļūdu, it īpaši kā iesācējs, pārāk nesatraucieties par to; tā vietā ņemiet mācību pie sirds un turpiniet spēlēt.