Tālrunis

+371 21918486

LIKMES UZ BEISBOLU

Jaunākās publikācijas

Kategorijas

Tā kā regulārajā beisbola sezonā, kas ilgst deviņus mēnešus, katru dienu tiek aizvadītas vairākas spēles, beisbola derību entuziastiem ir daudz iespēju gūt labumu no bettingexpert bezmaksas beisbola prognozēm.

Varat iegūt visu nepieciešamo, lai uzlabotu beisbola derības, izlasot Bettingexpert Beisbola derību rokasgrāmatu, kas ir ļoti īsa. Tajā cita starpā ir sniegti norādījumi par derību veikšanu vispopulārākajos beisbola derību tirgos. Šeit ir daži padomi no mūsu beisbola derību ceļveža, ja esat iesācējs beisbola derību jomā, bet vēlaties ar tām nodarboties bieži:

Nekad nelikt likmes, ja vien nav vērtības — sporta derību pamatnoteikums ir acīmredzama loģika. Tomēr daudzi cilvēki to neievēro: netērējiet naudu beisbola derībām, kuras, visticamāk, neuzvarēs vai neatmaksāsies, pat ja tās izdosies.

Beisbols piedāvā plašu derību tirgu klāstu. Noskaidrojiet tirgu, kurā jums veicas, un izbaudiet labāko.

Vairāki bukmeikeru konti nodrošinās jums vislabāko naudas vērtību, jo ne visi bukmeikeri piedāvā vislabākās beisbola izredzes jūsu derībām.

Uzturēt žurnālu: Sekojot savām beisbola likmēm, varat redzēt potenciālās uzlabošanas jomas un atklājiet tirgus, kuros jums ir vislabākie rezultāti.

Papildu ar beisbolu saistīti norādījumi ir šādi:

Veiciet pirmssezonas izpēti.

Jo labāk izpratīsit spēli, jūs veiksit beisbola derības. Uzziniet, kuras komandas ir uzlabojušas savu sarakstu un kuras zaudējušas svarīgus spēlētājus. Ilgi pirms laukuma izmešanas parasti notiek rosība ap īpašām komandām, un tas var sniegt ieskatu gan agrīnos panākumos laukumā, gan, iespējams, visas sezonas panākumos.

Skatiet precīzos salīdzinājumus

Viņu iepriekšējo savstarpējo sakritību izpēte ir viens no labākajiem veidiem, kā prognozēt rezultātu. Aplūkojot iepriekšējos sešus rezultātus, bieži var radīt ticamu priekšstatu par divu komandu pēdējo tikšanos iznākumu. Rezultāti, t.i., kā veicās viņu sešām iepriekšējām savstarpējām spēlēm? Kurai komandai ir visvairāk uzvaru? Cik nozīmīgas bija uzvaru starpības? Kurai grupai labāks sniegums mājās vai izbraukumā? Vai kāda no komandām ir uzlabojusies kopš pēdējās spēles vai kļuvusi vājāka?

Iemācīties atpazīt satraukumu

Sezonas laikā katra beisbola līgas komanda aizvadīs daudzas spēles. Piemēram, MLB komandas regulārās sezonas laikā aizvada 162 turnīrus. Pat klubi, kas uzvar savās divīzijās un iekļūst izslēgšanas spēlēs, sezonas laikā cieš daudz zaudējumu — vidēji 50 zaudējumus.

Tagi:

Dalīties ar šo :