Tālrunis

+371 21918486

Kā veikt beisbola likmi?

Jaunākās publikācijas

Kategorijas

Tiks piemērotas tās pašas vadlīnijas un stratēģijas likmju veikšanai uz MLB un citām līgām. Vienkāršākā pieeja, lai izlemtu, kuru komandu izvēlēties par favorītu un kā likt beisbola derības, ir būt labi informētam. Vienkāršākais veids, kā palielināt savas izredzes laimēt, ir identificēt mazākus spēlētājus, kuri varētu jūs pārsteigt, un izdarīt uz viņiem likmi. Runājot par to, pieredzējuši spēlētāji ir ievērojami zinošāki, taču arī nepieredzējuši spēlētāji var iemācīties noteikt uzvarētāju. Apmeklējiet mūsu rakstu par tehniku, lai uzzinātu vairāk par beisbola derību stratēģijām un to, kā likt likmes uz beisbolu.

Beisbolu faktiski var pārdot sešos dažādos tirgos:

  • Punktu atšķirības
  • Naudas līnija
  • Virs/zem
  • Zīmējiet līnijas.
  • Nepārtrauktības likmes
  • Kopējās likmes

Vienkāršākais veids, kā likt likmes beisbola spēlē, ir punktu starpība. Būtībā ir runa par handikapa likmēm, un, ja vēlaties likt likmes uz savu pusi, lai uzvarētu, viņiem tas jādara noteiktās robežās. Apsveriet maču starp Boston Red Sox un Baltimoras Orioles, kurā Red Sox bija labvēlīga uzvarai ar rezultātu – 6.

Ja jūs veicat likmi uz Red Sox, viņiem ir jāuzvar ar sešiem vai vairāk piegājieniem, lai jūsu likme būtu veiksmīga. Jūsu iespēja tiek zaudēta, ja Red Sox uzvar ar piecu vai mazāk piegājieniem. Turpretim jūs joprojām uzvarētu likmē, ja atbalstītu Orioles un viņi zaudētu ar rezultātu 5 vai mazāk.

Un otrādi, Moneyline likmes novērš punktu starpības handikapu un piedāvā komandām alternatīvas iespējas uzvarēt. To varam demonstrēt ar Losandželosas Dodgers pret Čikāgas Cubs spēli. Ar koeficientu -150 LA komanda tiek novērtēta kā favorīte. No otras puses, mūsu Čikāgas Cubs ir zemākie, un bukmeikeri viņiem ir piešķīruši +130. Par ilustrāciju mēs uzliksim 100 USD par šo spēli. Ja mēs zinām, ka Dodgers uzvarēs, mums ir jāuzliek 150 USD, lai nopelnītu 100 USD. Rezultātā kopējie laimesti no spēles būs $150 par likmi plus $100 peļņai.

Protams, ja Dodgers zaudē, jūs arī zaudējat. No otras puses, ja jūs veicat likmes uz Cubs, jums ir jāriskē ar 100 USD, lai iegūtu 130 USD. Ja uzminēsit pareizi, jūs saņemsiet atpakaļ 100 ASV dolārus plus 130 $ kā peļņu. Pats par sevi saprotams, ka jūs neko nesaņemsit, ja Cubs zaudēs.

Visbeidzot, visizplatītākais beisbola likmju līnijas veids ir likmes virs/mazāk. Šīs derības ietver to, vai kopējais punktu skaits pārsniedz noteikto rezervi vai iekļaujas tajā. Kopējais prognozēto punktu skaits no abām pusēm, ieskaitot tos, kas iegūti no pagarinājuma, ir attēlots ar noteiktu jautājumu skaitu. Tas ir tik vienkārši: derību slēdzēji liek naudu par kopējo summu, kas pārsniedz vai zem iepriekš noteiktās summas.

Lai laimētu 100 USD, jums ir jāliek likmes 110 USD, jo koeficientu veidotāji parasti izdod likmes, kas ir līdzvērtīgas punktu starpības likmēm.

Vēl viens beisbola derību aspekts ir azartspēļu organizēšana. Tā kā tas ir handikapa likmju veids, tas ir līdzīgs starpības veikšanai. Šajā situācijā jums ir jāparedz, cik gājienus komanda kopumā spēles laikā iegūs. Jūsu komandai ir jāuzvar ar divu vai vairāk piegājienu starpību, lai jūsu likme būtu veiksmīga, jo favorītam var tikt piešķirts skrējiena handikaps -1,5. Ja jūs veicat likmi uz zemāko spēlētāju un viņi zaudē ar diviem vai mazāk piegājieniem, jūsu likme joprojām ir pareiza un jūs joprojām saņemat savu laimestu.

Beisbolam ir ilgtermiņa likmes, tāpat kā jebkurā citā sporta veidā, uz kuru jūs varētu vēlēties likt likmes. Tās ir zināmas kā tiešās likmes, un tās ietver komandas izvēli, lai uzvarētu visā mačā. Ilgtermiņa likmēm ir labākas izredzes un iespēja nopelnīt vairāk naudas nekā īstermiņa likmēm (punktu starpība, Moneyline un virs/zemāk). Tomēr būtu noderīgi, ja liktu likmes pirms sacensību sākuma, jo pēc tam izredzes samazināsies.

MLB čempiona vai Pasaules sērijas čempiona izvēle ir divas no populārākajām likmēm. Turklāt jūs varat likt atsevišķas likmes uz Nacionālās līgas un Amerikas līgas uzvarētājiem. Tos sauc arī par vimpeļiem. Katrā līgā ir arī trīs Austrumu, Rietumu un Centrālās divīzijas, kopā sešas divīzijas. Turklāt jūs varat veikt tiešu likmi par to, kura komanda uzvarēs savā divīzijā pēc regulārās sezonas. NPB, Minor League beisbols un Austrālijas beisbola līga pieņem identiskas tiešās likmes.

Tagi:

Emuārs

Dalīties ar šo :