Tālrunis

+371 21918486

BEISBOLA SIETIENA KOPSAVILKUMS

Jaunākās publikācijas

Kategorijas

Dažādiem uzstādījumiem un pozām ir daudz metožu beisbola sitienu veikšanai. Bet, kad sitiens nokļūst kontaktā, šīs variācijas pazūd un tiek aizstātas ar absolūtām un līdzībām.

Džonijs Deimons, kuram ir plata stāja un sitiens ar kājām, Alberts Pujols, kurš kustas ļoti maz, un Deivids Ekšteins, kurš bieži iekāpj kājās, aizrīsies un stāv īpaši tuvu uz šķīvja, ir diezgan izteikts pirmais izskats.

Tomēr jūs atklājat, ka tās ir līdzīgas, kad izņemat ritmu pirms skaņas, kāju sitienus un visas pārējās kustības, kas ir jūsu gaumei.

Sazinoties, ir redzami septiņi absolūtie rādītāji. Visi izcilie sitieni dara vienu un to pašu, neatkarīgi no tā, kā viņi nokļūst šūpoles kontaktpunktā.

Beisbola sitienu tehnikas: stabilas šūpošanās pamati

Nevainojamā šūpolē katrs labs sitiens veiks šīs darbības. Dažkārt ne vienmēr viss tiks sasniegts, atkarībā no laukuma. Ir ļoti svarīgi atcerēties, ka sitiens ir cīņa, un laiku pa laikam, izmantojot savu sportisko veiklību, lai triumētu bumbu, jūs uzvarēsit visus ideālos mehānismus, par kuriem mēs runāsim.

Tas ne vienmēr nozīmē stīvumu; Jūs joprojām varat nedaudz izliekties, taču šī kāja notur pārējo ķermeni un rokas pozīcijā aiz beisbola. Jūsu kustību uz priekšu apturēs šī kāja, kas arī sāks rotācijas asi, ar kuru jūs tagad sitīsit. Tas ir ļoti svarīgi, jo, zaudējot stīvu priekšpusi, jūsu nūja ātrums ievērojami samazinās un galvas kustība ievērojami palielinās.

Uzlieciet aizmugurējo pēdu uz pirksta.

Jūsu izturīgā priekšpuse nekavējoties pārtrauks jūsu radīto spēku, kas virzās uz beisbolu, kad jūs apņematies ar savu aizmuguri un izvēlaties šūpoties, atstājot tikai mugurējo pirkstu uz zemes vai no tā.

Plaukstas ir vērstas uz augšu un uz leju.

Ja kontakta brīdī atrāvāt nūju no labās rokas sitiena un likāt viņam atvērt rokas, labajai rokai jābūt vērstai tieši pret debesīm (vai naudu). un kreisajai pusei jābūt vērstai uz leju. Vissvarīgākā pozīcija, ar kuru jūs varat saskarties, ir šis sikspārņa rokturis.

Sūtiet bumbu spēcīgi.

Jūs novērojat bumbu saskares punktā. Lai gan šķiet acīmredzams, tas nav viegls uzdevums. Pirmais solis beisbola sitienā ir iemācīties redzēt bumbu. Kā spēcīgāk sist bumbiņu beisbolā — rakstā Redzot beisbolu ir sīkāk aprakstīta šīs idejas nozīme. Tajā ir sniegti daži padomi, kā uzlabot beisbola redzējumu.

Jūsu galvai, muguras gurnam un muguras ceļgalam ir jāatrodas taisnā līnijā.

Viena ideja ir griezties ap stabu, kas ievietots zemē caur jūsu ceļgaliem, gurniem un galvu. Tas neļauj jums pārāk tālu noliekties uz priekšu un zaudēt spēku, pārāk tālu noliekties atpakaļ, būt sasietam un nekonsekventi šūpoties uz augšu.

Pēdu centram jābūt tieši virs galvas.

Iedomājieties, ka uzzīmējat trīsstūri ar trim līnijām, kas savieno jūsu galvu un divas pēdas. Trijstūris ir ļoti izturīgs ēkas elements ar dažādiem pielietojumiem (jumta sijas utt.). Tādējādi jūsu ķermenis atradīsies vissvarīgākajā stāvoklī, kad tas būs novietots cietā trīsstūrī. Turklāt varat griezties pa asi, nedaudz kustinot galvu.

Tagi:

Dalīties ar šo :