Tālrunis

+371 21918486

Beisbola lielākās rivalitātes: stāsti par intensīvajām sacensībām

Jaunākās publikācijas

Kategorijas

Ieiesim beisbola lielākajās rivalitātēs, kur vēsture un aizrautība saduras diamanā. No slavenajām cīņām starp Jankī un Sarkanajiem zemājos līdz sīvajai konkurencei starp Dodžeriem un Džiantiem, šīs sacensības ir vairāk nekā tikai spēles; tās ir cīņas, kas ir veidojušas šo sportu.

Izpētot intensīvās rivalitātes, kas ir aizrautījušas faniem jau vairākas paaudzes, tu atklāsi neizstāstītās stāstus un dziļi iesakņotas naidīgās attiecības, kas baro šīs episkās konfrontācijas.

Jankī – pret – Sarkanās zvaigznes: rūgta naidīgums

Pasaules beisbola pasaulē rūgtais strīds starp Jankī un Sarkanajiem Zosiem ir iemiesojis faniem uzmanību jau vairākām paaudzēm. Rivalitāte sevišķi attiecas uz vairāk nekā gadsimtu un ir bagātināta ar dramatiskiem brīžiem, karstām apmaiņām un intensīvu sacensību. Kad jūs piedzīvojat Jankī-Redzoksu spēli, jūs varat just elektrisko atmosfēru, kas ir piesātināta ar vēsturi un aizrautību.

No Bambino lāsta līdz ikoniskajiem brīžiem, piemēram, Baki Denta mājas skrējienu, cīņas starp šīm divām komandām ir kļuvušas par leģendām. Kā faniem, jūs vienmēr esat malā no sava krēsla šajos mačos, zinot, ka viss var notikt.

Asā konkurence starp Jankī un Redzoksu ne tikai ir sadalījusi pilsētas, bet ir arī apvienojusi fanus savā neatlaidīgajā atbalstā saviem attiecīgajiem komandām. Vai jūs atbalstāt Bronksas Bumbierus vai BoSox, šīs rivalitātes intensitāte tiešām jūs turēs pieķerušus pie sava krēsla līdz pēdējā auta ierakstīšanai.

Dodžeri pret Džentliem: Cīņa par Rietumiem

Sāksim diskusiju, izpētot Dodžeru pret Džaunču rivalitātes vēsturiskos sakarus, kas sakņojas to Austrumu krasta saknēs.

Šo divu komandu episkās spēles vēsture ir radījusi neaizmirstamus mirkļus, kas ir paaugstinājuši to spēļu intensitāti.

Faniem svarīgo lomu šajā rivalitātē nevajadzētu novērtēt, jo abu pusēs atbalstītāji katrā spēlē ienes aizrautīgu enerģiju.

Vēsturiskās konkurences izcelsme

Dzīvajā Rietumu mežonīgajā ainavā Dodžeru un Džentlmeņu starpā sakrita asā rivalitāte, veidojot beisbola vēstures ainavu. Abu komandu naidīgums sākās 19. gadsimta beigās, kad tās atradās Ņujorkā. Rivalitāte pastiprinājās, kad abi franšīzes 1958. gadā pārcēlās uz Rietumu piekrasti, cīnoties par dominanci Kalifornijā. Šo vēsturisko naidīgumu baroja izlēmīgas spēles, spēlētāju pārcelšanās starp komandām un aizrautīgi faniem abās pusēs. Dodžeri un Džentlmeņi turpina sadursmes laukumā, uzturot rivalitāti dzīvu un pievilcīgu faniem visā pasaulē.

Gads Meilensteins Rezultāts
1889 Pirmā Tikšanās Džentlmeņi uzvar
1951 ‘Pauze, kas dzirdēta visā pasaulē’ Džentlmeņi uzvar
2014 Klēitons Kēršova Neizspēlējums Dodžeri uzvar

Epiķu spēļu vēsture

Iegrimstot episkajās spēļu vēsturēs par Dodžeru un Džaunču cīņām, sagatavojieties liecināt par ļoti sīvu cīņu par pārvaldību beisbola laukumā. Šo divu komandu rivalitāte ir radījusi dažas no intensīvākajām un neaizmirstamākajām sacensībām beisbola vēsturē. Šeit ir ieskats episkajās spēlēs, kas ir definējušas viņu nepārtraukto naidīgumu:

 1. 1951. gada Papildspēļu sērija: Džaunči pārvarēja 13,5 spēļu deficītu, lai izraisītu trīs spēļu papildspēļu sēriju ar Dodžeriem, galu galā uzvarot plakātu ar Bobija Tomsona slaveno ‘Paklausīt ‘Pasaulē dzirdēto šāviena’.
 2. 2014. gada NLDS: Aizraujošajā spēlē Nr. 5 Džaunči ar rezultātu 3-2 nospēlēja Dodžerus, tādējādi pāriet uz NLCS.
 3. 1982. gada Sitienošanas titula sacīkstes: Dodžeru Deistijs Beikers un Džaunču Džo Morgans cīnījās par sitienošanas titulu, un Morgans galu galā to ieguva pēdējā sezonas dienā.
 4. 2013. gada Kauja: Pēc tam, kad Dodžeru metēju Zaka Grinke tika trāpīts ar metienu, abu komandu starpā izcēlās kauja, kas pievienoja degvielu ugunsdzēsīgai rivalitātei.

Fani ugunīgums ietekme

Intensīvā konkurence starp Losandželosas Dodžeriem un Sanfrancisko Džiantiem iedegas nepārspējamu aizrautību un ugunīgumu faniem, kurš baro cīņu par pārvarēšanu Rietumos. Faniem no abām pusēm dzīvo un elpo katru metienu, katru sitienu un katru autu, kad šīs divas komandas tiekas.

Enerģija stadionos ir elektrizējoša, ar saukļiem, aplausiem un dažreiz pat draudzīgu (vai ne tik draudzīgu) sarunu starp konkurentu atbalstītājiem. Konkurences intensitāte pārsniedz spēlētājus laukumā; tā iesūcas faniem sirdīs, radot atmosfēru, kas nav līdzīga nevienam citam beisbolā.

Aizrautība par saviem attiecīgajiem komandu draudzēm mudina fanus izrādīt nepārprotamu atbalstu, padarot katru spēli starp Dodžeriem un Džiantiem par skatuves priekšnesumu, ko būtu vērts redzēt.

Jaunlāči pret Kardinaliem: Centrālās ASV cīņa

ASV centrā, Čikāgas un Kardinalu cīņa iedvesmo kaislību un sajūsmu starp beisbola faniem. Domājot par šo Vidusrietumu konfrontāciju, nevar nepamanīt spriedzi, kas valda starp šiem diviem vēsturiskajiem kolektīviem. Šeit ir tas, kas padara šo rivalitāti tik īpašu:

 1. Ģeogrāfiskā tuvība: Čikāgas un Sentluisas tuvā atrašanās vieta piešķir katram spēlei papildu spriedzi, jo abu pusēm faniem nākas pulcēties kopā, lai atbalstītu savus komandas.
 2. Vēsturiskais panākumi: Gan Kubs, gan Kardinali ir bagāta vēsture ar vairākiem Pasaules čempionātu tituliem starp viņiem, kas baro vēlmi pārākot viens otru.
 3. Faniem uzticība: Šo komandu faniem ir ļoti lojāla attieksme, radot uzlādētu atmosfēru katrā spēlē, vai nu tas ir Riklija laukumā vai Buša stadionā.
 4. Sacensību gars: Spēlētāju konkurences raksturs abās komandās paaugstina spēles līmeni un pievieno katram mačam neparedzamības elementu, turējot fanus uz robu savām krēslām.

Mets pret Phillies: Austrumu krasta rivalitāte

Esiet gatavi redzēt vēsturiskas cīņas un intensīvas fanu rivalitātes, kad Mets un Phillies saskarsies austrumu krasta rivalitātē.

Šo divu komandu cīņas ir radījušas dažas no visspilgtākajām brīžiem beisbolā vēsturē, aizraujot fanus ar savu skarbo konkurenci un dramatiskajiem mačiem.

No leģendāriem spēlētājiem līdz ikoniskajām spēlēm, šī rivalitāte noteikti saglabās jūs uz sava krēsla malas.

Vēsturiskie konflikti

Starp Mets un Phillies sīvā konkurencē izceļas viens vēsturisks cīņas brīdis kā apliecinājums viņu Austrumu krasta rivalitātei. Spēle notika aukstā oktobra naktī Šejas stadionā, kuru piepildīja aizrautīgi fani no abām komandām. Šeit ir iemesli, kāpēc šis mačs ir ierakstījies beisbola vēsturē:

 1. Papildus spēļu drāma: Spēle izstiepās līdz intensīvajai 13. spēles kārtai, kad neviena no komandām nevēlējās atkāpties.
 2. Izšķiroši gājieni: Mets aizsardzības spēlētāja žēlošais pielūgums glāba spēli, kamēr Phillies spēcīgais spēlētājs trāpīja spēles izlīdzinājošo mājas skrējienu.
 3. Pītšu dueli: Sākuma pītčeri demonstrēja savas prasmes, izraujot ārā vienu spēlētāju pēc otra.
 4. Uzvaras gājiens: Sirdi plosīgā brīdī Mets nodrošināja uzvaru ar gājienu uzvarā ar bāzēm pilnu sitieni.

Ventilators konkurences

Karstajās cīņās starp Mets un Phillies, fansi Austrumkrastā ar dedzību atbalsta savas attiecīgās komandas. Vai nu tas ir Citi Field Kvīnā vai Citizens Bank Park Filadelfijā, enerģija tribīnēs ir elektriska, jo fani lepni valkā savas komandas krāsas un apģērbu.

Rivalitāte ir dziļa, ar faniem piedaloties draudzīgās sarunās vai dažreiz ne tik draudzīgās izaicinājumos. No mīļāko spēlētāju vārdu dziedāšanas līdz pretinieku komandas zobgāšanai, emocijas ir augstas šajos spēlēs. Sociālo mediju platformas iedegjas ar diskusijām un debatēm, kad fani aizstāv savas komandas godu.

Leģendas pēc uzvaras ir saldas, bet zaudējuma rūgtums var palikt ilgi. Mets pret Phillies rivalitāte nav tikai par laukuma spēlētājiem; tā ir arī par faniem nešaubīgā atdevējībā ārpus laukuma.

Astros pret Rangers: Lone Star sadursme

Lone Star Clash starp Astros un Rangers, spriedze uz baseballa laukumu paaugstinās, kad Teksasas lepnums ieņem centrālo vietu. Šo divu komandu rivalitāte iet tālāk par vienkāršu spēli; tas ir cīņa par valsts virsību. Šeit ir iemesli, kāpēc šis mačs ir viens no intensīvākajiem beisbolā:

 1. Ģeogrāfiskā tuvība: Astros un Rangers abi ir bāzēti Teksasā, padarot rivalitāti personiskāku faniem, kuri dzīvo Lone Star štatā.
 2. Divīzijas sacensības: Būdami vienā un tajā pašā divīzijā, sacensības kļūst intensīvākas, jo viņi saskaras vairākas reizes sezonā, uzsildot rivalitāti vēl vairāk.
 3. Pusfinālu nozīme: Ar abām komandām cīnoties par pusfināla vietām, katra spēle pret otru kļūst būtiska, paaugstinot likmes un emocijas laukumā.
 4. Vēsturiski brīži: Gadiem ejot, atmiņā palikuši sadursme, dramatiski atgriezieni un karstas apmaiņas ir pievienojušas slāņus šai rivalitātei, padarot katru spēli par obligātu skatāmiem beisbola entuziastiem.

Eņģeļi pret Atlētiku: Kalifornijas konfrontācija

Kalifornijas konfrontācija starp Enģeļiem un Atletiku uzsāk dedzīgu konkurenci beisbola laukumā, kad šīs divas komandas cīnās par pārākumu Zelta štatā. Kā beisbola faniem, jūs varat just intensitāti, kad šīs komandas tikas. Šī rivalitāte seko līdzi Amerikas Līgas Rietumu divīzijas agrīnajām dienām un ar gadiem ir kļuvusi tikai spēcīgāka.

Enģeļi, bāzēti Anahaimā, un Atletika, no Ouklandes, ir bagātīga vēsture ar tuvām spēlēm, dramatiskiem brīžiem un karstām apmaiņām. Vai nu tas ir Maiks Trouts, kas ieiet plātnē Enģeļiem, vai Metu Čepmanu, kas veic izcili lēcienus Atletikai, nekad nav garlaicīgi, kad šīs komandas saskaras.

Abas franšīzes lepojas ar aizrautīgiem faniem, kuri nāk atbalstīt savas respektīvās komandas ar pilnu spēku. Stadionos enerģija ir elektriska, ar čukstiem, aplausiem un laika pa laikam pašķiršanos, kas pievieno atmosfērai. Kalifornijas konfrontācija nav tikai spēļu sērija; tā ir cīņa par kliedziena tiesībām un lepnumu būt labākajai komandai Kalifornijā.

Bieži uzdotie jautājumi

Kā spēlētāji no konkurentu komandām mijiedarbojas ārpus laukuma?

Kad spēlētāji no pretinieku komandām mijiedarbojas laukā, viņi bieži parāda savstarpēju cieņu, dalās stāstos un veido draudzību. Neskatoties uz sacensību laukā, ārpus laukuma mijiedarbība var veicināt draudzību un saprašanos.

Kāda ietekme ir šiem konkursiem uz vietējām kopienām, kas atrodas ap komandām?

Sāncensības starp komandām ietekmē vietējās kopienas, veicinot lepnumu, ienākumus un iesaisti. Fani apvienojas, uzņēmumi dzīvo labi, un pilsēta dzīvo ar satraukumu. Šie mači radīs sajūtu piederības un iedvesmo aizraušanos ikdienas dzīvē.

Vai šajās sacensībās ir kādas supersitīcijas vai rituāli specifiski šiem rivalitātes?

Beisbola intensīgajās cīņās fani bieži pieņem supersitīzmas un rituālus. Sākot no veiksmīgu džemperu nēsāšanas līdz priekšspēles rituālu veikšanai, šie tradicionālie veidi veido vienotības sajūtu un ticību spēļu rezultātu ietekmēšanai.

Kā komandas īpašnieki un pārvaldes darbinieki uztver šos intensīvos sacensību cīņu?

Jūs zināt, komandas īpašnieki un priekšpilsētas personāls uzskata šīs intensīvās sacensības par ļoti svarīgiem brīžiem. Viņi uzmanīgi uzrauga šīs konkurences, saprotot nozīmi faniem, spēlētājiem un organizācijas prestižam.

Vai starp šiem konkurentu komandu spēlētājiem ir bijuši kādi neaizmirstami ārpus laukuma notikumi vai konflikti?

Jā, ir bijuši neaizmirstami ārpus laukuma notikumi un konflikti starp spēlētājiem no šīm konkurentu komandām. Tie ir pievienojuši degvielu šiem intensīvajiem mačiem, radot ilgstošu spriedzi un papildinot konkurences mītu.

Secinājums

Tu esi uzzinājis par dažiem beisbola visintensīvākajiem konkursiem un stāstiem, kas tos pavada. No rūgto naidīguma starp Jankī un Red Soksiem līdz Kalifornijas sacensībai starp Enģeļiem un Atlētiem, šie mači ir saistījuši faniem paaudzēm.

Neskatoties uz to, kuras komandas cīnās, aizrautība un vēsture šo konkursu aizmugurē padara katru spēli par obligātu skatāmu visiem beisbola faniem. Tāpēc paķer dažas zemesriekstus un krekeru cepumus, un esi gatavs intensīvām sacensībām uz laukuma.

Tagi:

Emuārs

Dalīties ar šo :